3. LEKCIA 

23.3.2003, 23,20 hod.

( nedeľa ), Žilina

 

    Čistota – je veľmi dôležitá !

     Udržuj v sebe čistotu za každých okolností a v každej situácii !

 

1)   Ráno, tesne po zobudení pusti na seba (vo svojej predstave) „sprchu“. Čím väčšia a prudšia bude, tým lepšie – najlepšie vodopád krásnej perlovo-čistej vody ligotajúcej sa v lúčoch slnka. Umy sa celá, nech čistá voda zmyje všetky nánosy. Toto „cvičenie“ rob vždy po zobudení sa a tiež pred spánkom. V priebehu dňa je takéto „cvičenie“ tiež veľmi účinné, ak si unavená alebo sa cítiš zanesená okolím a negatívami v ňom.  Veď je to to isté: unavená sa cítiš zanesením, nahromadením nečistôt prostredia, najmä negatívne zameraného a duchovne plytkého.  Na záver „očisty“ popros vodu a matku Zem o transformáciu - premenu - negatív z teba spláchnutých na krásne a dobré energie, ktoré Zem zúrodnia a oživia, pomôžu k jej ozdraveniu. Vlož do celej tejto predstavy  LÁSKU.  Potom sa osuš hrejivým božským SVETLOM LÁSKY od Stvoriteľa (pokračuj teda l. cvičením). Mentálne môžeš prejsť celou Slnečnou sústavou = 12 planét !  Áno,  je ich skutočne 12 !  (Zvyšné 3 budú čoskoro „objavené“ aj pozemskou vedou!). Takže, vždy prejdi vo svojej predstave po celej Slnečnej sústave a obaľ ju do Svetla Lásky (môžeš aj jednotlivo po planétach), potom celú Galaxiu a celý Vesmír. Akumuluj čo najviac Svetla Lásky, ako najviac sa ti dá. Časom sa to bude stále zlepšovať. Len cvič každý deň  RÁNO aj VEČER, v priebehu dňa je to tiež veľmi prospešné (ako pre teba, tak aj pre všetko zahrnuté v tvojej predstave). Čím častejšie budeš tieto „cviky“ praktizovať, tým viac sa budeš zdokonaľovať. Myšlienka je tvorčia, to vieš a ty pracuješ takto so silným myšlienkovým prúdom  napájaným energiou Stvoriteľa Tvorčou Láskou!

 

2)   Celý deň si udržuj ČISTOTU MYŠLIENOK – na to si dávaj pozor! Snaž sa vo všetkom vidieť to najlepšie a kde sa Ti už naozaj  nedá nič dobré a pekné nájsť, to ignoruj! Ignoráciou zoslabíš pôsobnosť negatív, ich pôsobenie na teba ale aj okolie; škodlivosť slabne úmerne tvojej ignorácii.

 

3)   Udržuj okolo seba krásu a čistotu. Každý deň niečo očisti, oper alebo umy s plným vedomím, teda s vedomím, že to čistíš a tým čistíš aj svoje telo, dušu i ducha od nánosov, znečistenia, chýb a tieňov. Každý človek, s ktorým prídeš do kontaktu je tvojím zrkadlom, všímaj si len jeho/jej dobré a pekné stránky. Tie negatívne len zober na vedomie ale nezaoberaj sa nimi, nerozoberaj a neposudzuj ich. Sú pre teba výstrahou a upozornením.

Dobre si všímaj situácie, do ktorých sa dostaneš – ukážu ti, čo robíš dobre a v čom sa máš naopak zlepšiť alebo poučiť. Ale neobviňuj sa za chyby. Veď sa učíš.

 


 

                                                      

                                 L á s k o u

 

                                                                                                                                                                      

U-guru